Zapraszamy na Jubileusz CEW

Dział: Aktualności
Czytany 1741 razy
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Serdecznie zapraszamy do udziału w gali jubileuszowej z okazji obchodów 10-lecia istnienia Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowego!

Uroczystość odbędzie się 10 października 2021 roku o godz. 16.00 w Chojnickim Centrum Kultury. Wstęp wolny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, wejściówki na galę dostępne są w kasie Chojnickiego Centrum Kultury.

W programie uroczystości zobaczymy m.in. chojnickie talenty. Czeka nas solo perkusyjne w wykonaniu Bartłomieja Nowaka, duet gitarowy sióstr Mai i Nadii Czarneckich.

Specjalnym gościem będzie pochodząca z Chojnic, międzynarodowej sławy pianistka Barbara Drazkov Drążkowska. Barbara znana jest z nowatorskiego podejścia do muzyki, z preparowania pianin i fortepianów oraz z działań performatywnych. Miała okazję realizować autorską trasę koncertową na rowerze (Green Pianist), grać w ciemności z noktowizorem (Niewidzialna Pianistka) czy z fonografami Edisona (Wax Music). Specjalnie dla Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowego zagra koncert na fortepianie o zmodyfikowanym brzmieniu. Ze strony Basi z pewnością spodziewać się możemy… niespodziewanego.    

Wszystkich gości zapraszamy na poczęstunek, podczas którego swoje innowacje kulinarne przedstawią znane i lubiane chojnickie restauracje i cukiernia: Willa Otton, Notera, Sukiennice, Bazylia i Bagietka.

Po krótkiej przerwie przedstawimy Państwu w filmowym wydaniu, jak przez 10 lat rozwijało się Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe. Będzie to okazja poznać również przedsiębiorców działających w Inkubatorze Technologicznym CEW.

Na koniec gali scenę rozświetlą lasery. Innowacyjny pokaz świetlny przygotowany specjalnie dla Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowego w Chojnicach przedstawi trio Multivuisual - finaliści V edycji programu Mam Talent!

Nie jest to jednak koniec atrakcji przygotowanych przez nas tego wieczora.

O godzinie 20-tej zapraszamy wszystkich melomanów na wyjątkowy Jubileuszowy Koncert Kameralny w Kościele Gimnazjalnym. Specjalnie dla Państwa wystąpią: Błażej Musiałczyk, organista Archikatedry w Gdańsku – Oliwie, dyrektor międzynarodowych festiwali organowych i muzycznych, wyróżniony złotym medalem „Zasłużony dla kultury Polskiej” oraz Maria Malinowska, wybitna sopranistka, laureatka wielu konkursów, związana z Operą Bałtycką w Gdańsku oraz Filharmonią Bałtycką.

 

Wejście na wszystkie wydarzenia jest bezpłatne. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc – część obchodów Jubileuszu odbywająca się w Chojnickim Centrum Kultury - prosimy o odbiór wejściówek w kasie Chojnickiego Centrum Kultury.

 

Centrum Edukacyjno Wdrożeniowe

Celem nadrzędnym projektu jest wzrost konkurencyjności i innowacyjności firm z powiatu chojnickiego i człuchowskiego poprzez utworzenie Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowego w Chojnicach. Celem bezpośrednim jest stworzenie przestrzeni i funkcjonalności zapewniającej kreowanie procesów proinnowacyjnych w subregionie chojnicko-człuchowskim. Projekt zakłada również stworzenie nowego produktu, jakim są specjalistyczne usługi szkoleniowe i doradcze.

Strona: cewchojnice.eu
Eksperymentarium

Śniadania biznesowe

Konferencje, szkolenia, targi itp

Zielony Tydzień Zawodowca

Zielony Tydzień Zawodowca

12 Lut 2024 Konferencje i szkolenia

Bezpieczna praca i środowisko

Bezpieczna praca i środowisko

23 Paź 2023 Konferencje i szkolenia

Konsultacje dla klimatu

Konsultacje dla klimatu

19 Paź 2023 Konferencje i szkolenia

CEW na Facebooku

Biuletyn Informacji Publicznej
 

O projekcie

Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe w Chojnicach to Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013, Więcej

Na stronie

Odwiedza nas 97 gości oraz 0 użytkowników.

Dane kontaktowe

  • ul. Piłsudskiego 30 a,
    89-620 Chojnice
  • +48 52 334 44 50
  • +48 52 334 44 51