Doradztwo dla firm

Dział: Oferta CEW
Czytany 5266 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Punkt doradztwa świadczy specjalistyczne usługi doradcze dla firm z inkubatora oraz dla firm „zewnętrznych”. Obecnie świadczymy usługi w zakresie doradztwa finansowego, planowane jest uruchomienie świadczenia usług doradztwa prawnego i technicznego.

Dzięki powstaniu CEW firmy mogą aktywniej korzystać ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego przeznaczonych na rozwój kadr lokalnej gospodarki.

Podejmowane przez nas działania szkoleniowe i doradcze finansowane są nie tylko ze środków własnych, ale także ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego i innych programów.

Centrum Edukacyjno Wdrożeniowe

Celem nadrzędnym projektu jest wzrost konkurencyjności i innowacyjności firm z powiatu chojnickiego i człuchowskiego poprzez utworzenie Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowego w Chojnicach. Celem bezpośrednim jest stworzenie przestrzeni i funkcjonalności zapewniającej kreowanie procesów proinnowacyjnych w subregionie chojnicko-człuchowskim. Projekt zakłada również stworzenie nowego produktu, jakim są specjalistyczne usługi szkoleniowe i doradcze.

Strona: cewchojnice.eu
Więcej w tej kategorii: Wynajem sal »
Eksperymentarium

Śniadania biznesowe

Konferencje, szkolenia, targi itp

Wsparcie finansowe dla firm

Wsparcie finansowe dla firm

07 Cze 2023 Konferencje i szkolenia

Zapraszamy na

Zapraszamy na

11 Maj 2023 Konferencje i szkolenia

Życzenia

Życzenia

07 Kwi 2023 Konferencje i szkolenia

CEW na Facebooku

Biuletyn Informacji Publicznej
 

O projekcie

Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe w Chojnicach to Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013, Więcej

Na stronie

Odwiedza nas 70 gości oraz 0 użytkowników.

Dane kontaktowe

  • ul. Piłsudskiego 30 a,
    89-620 Chojnice
  • +48 52 334 44 50
  • +48 52 334 44 51