Czytany 4258 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

26.07.2013

Dziękujemy wszystkim wystawcom i gościom targów

Targi Dobrej Energii i Konferencja Dobrej Energii już za nami. Pragniemy podziękować wszystkim wystawiającym się przedsiębiorcom – dzięki Wam dowiedzieliśmy się wielu ważnych i pożytecznych rzeczy, na temat tego, jakie mamy technologie pozwalające na wykorzystanie otaczających nas źródeł energii, jak to wszystko w ogóle działa, dowiedzieliśmy się także, jak w prostu sposób można zmniejszyć… rachunki za prąd.

12.07.2013

Zapraszamy na Targi dobrej Energii w CEW
Już w czwartek 25 lipca 2013 r. w godz. 10.00 – 19.00 zapraszamy Państwa do udziału w Targach Dobrej Energii w CEW!!! 

SKIP działający przy Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowym w Chojnicach i Zaborskim Towarzystwie Naukowym zaprasza do udziału w przedsięwzięciu promującym energooszczędne technologie.

W programie m.in. prezentacje i stoiska wystawowe przedsiębiorców z branży zielonej energii, oferujących m.in. systemy ciepłownicze i instalacje grzewcze wykorzystujące odnawialne źródła energii oraz technologie pozwalające na zmniejszenie zużycia i kosztów energii, a także oferta kredytów preferencyjnych dla inwestycji proekologicznych

Pompy ciepła, kolektory słoneczne, biogazownie, elektrownie wiatrowe (także przydomowe), energooszczędne okna i dachy, oświetlenie ledowe… – to wszystko znajdziesz podczas Targów Dobrej Energii w CEW.

Targi Dobrej Energii mają przyczynić się do rozwoju rynku odnawialnych źródeł energii w naszym regionie. Uczestnicy przedsięwzięcia będą mieli okazję zapoznać się z ekonomicznymi, społecznymi i ekologicznymi korzyściami płynącymi z zastosowania odnawialnych źródeł energii. Do zalet wykorzystywania zielonej energii należą: redukcja kosztów ciepła, ograniczanie emisji zanieczyszczeń oraz możliwość pozyskania znaczących środków finansowych na inwestycje proekologiczne, w tym środków z Unii Europejskiej.

Podczas panelu wykładowego, przygotowanego przez naszych młodszych kolegów z klubu SKIP poznasz zasady działania i korzyści zielonych technologii, zaproszeni specjaliści przygotują dla Ciebie audyt energetyczny i propozycje rozwiązań energooszczędnych w Twoim domu

04.07.2013

Improwizowaliśmy

I to w wielu tego słowach znaczeniu… Ale udało się! Uff! Konferencja doszła do skutku, nikt się nie zgubił, nie trafił nie w tym terminie…. Niestety nie wszystko da się przewidzieć, może się tak zdarzyć, że zaplanujesz sobie imprezę, wydrukujesz i rozwiesisz plakaty, wyślesz zaproszenia, komunikaty do mediów, a tu w ostatniej chwili – okazuje się, że główny punkt programu nie może dojechać w terminie… Nie zawsze można przewidzieć plan B. Na szczęście zawsze można na wydrukowanym plakacie dokleić nowa datę

W każdym razie konferencja w końcu doszła do skutku, a pan Maciej w ramach przeprosin za nagłą zmianę terminu został z nami dłużej, mogliśmy improwizować, tym razem już jazzowo. W galerii CEW znajdziecie zdjęcia z konferencji.

08.06.2013

Zapraszamy do udziału w konferencji: „Improwizacja Jazzowa – czyli jak przekuć pasję w sukces”

Samoorganizujący Klub Innowacyjnych Przedsiębiorczych ma przyjemność zaprosić Państwa na konferencję i warsztaty „Improwizacja Jazzowa – czyli jak przekuć pasję w sukces” z udziałem światowej sławy muzyka dr Macieja Grzywacza. Spotkanie odbędzie się 3 lipca 2013 r. w Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowym w Chojnicach w godz. 10.00 – 15.00.

Gościem specjalnym spotkania będzie dr Maciej Grzywacz – uznany gitarzysta, kompozytor i aranżer, który wraz ze swoim zespołem był dwukrotnie nominowany do Fryderyka. Maciej Grzywacz koncertował m.in. w Kanadzie, Izraelu, Francji, Niemczech, Rosji, Bułgarii, Rumunii, Szwecji, Finlandii, Holandii. Współpracował ze znanymi osobistościami świata jazzu, w tym z Avishaiem Cohenem, Tylerem Hornby, Maciejem Sikałą, Zbigniewem Namysłowskim, Piotrem Lemańczykiem.

W programie m.in. wykład na temat improwizacji jazzowej, panel dyskusyjny oraz ćwiczenia gry na gitarze z wykładowcą.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Poniżej program spotkania:

20.05.2013

Wiemy już, jak prowadzić Klub Muzyczny

Mamy już za sobą pierwsze szkolenia. Dziękujemy Panu Dobrzańskiemu, który przeprowadził z naszym klubem przedsiębiorczości szkolenie na temat „Prowadzenia klubu muzycznego i innowacyjnych narzędzi promocji. Szanse i zagrożenia.” Cieszymy się, iż nie obawia się Pan przyszłej konkurencji z naszej strony, ale potrafił od podszewki pokazać, z jakimi wyzwaniami trzeba się zmierzyć chcąc prowadzić własny klub muzyczny.

Już wkrótce szkolenie z zakresu nagłaśniania imprez – szykujcie się, o naszej Agencji Artystycznej będzie głośno !

18.05.2013

Midnight Travel zagrali w Pablo!

Czy to, że mieszkasz z dala od aglomeracji miejskiej ma oznaczać, że Twoje życie kulturalne ograniczy się do telewizji i internetu, o ile ten oczywiście akurat nie muli… Nie, nie i jeszcze raz nie… Czasem niewiele trzeba, aby naprawdę zaczęło się dziać! Wystarczy poprosić, zapytać i zebrać grupę pozytywnie zakręconych ludzi:)

Dzięki tym pozytywnie zakręconym mogliście w piątek bawić się do późna przy piwku lub pizzy do wyboru, przy koncercie kościerskiego zespołu Midnight Travel. PS. kto by przypuszczał, że tak dobre nagłośnienie można uzyskać z gramofonu

14.05.2013

Zapraszamy na pierwszy koncert!

Organizacja imprez okazuje się wcale nie być tak trudna, jak by się mogło wydawać…

Agencja Artystyczna SKIP ma zaszczyt zaprosić Państwa na pierwszy samodzielnie organizowany koncert, już w najbliższy piątek, 17 maja 2013 zapraszamy do pizzerii Pablo w Brusach, na koncert Midnight Travel. Wstęp bezpłatny. Jednocześnie dziękujemy sponsorom, właścicielowi lokalu, a także samemu zespołowi.

09.05.2013

Wirtualna Agencja Artystyczna już działa!

Niniejszym informujemy, iż SKIP – Samoorganizujący Klub Innowacyjnych Przedsiębiorczych otwiera właśnie Wirtualną Agencję Artystyczną w Brusach!

Podczas odbywających się od kwietnia zajęć klubu przedsiębiorczości postanowiliśmy spróbować swoich sił jako organizatorzy koncertów i innych imprez artystycznych. Mamy już za sobą złożenia dokumentów związanych z założeniem działalności gospodarczej – oczywiście tylko wirtualnie. Mimo zawiłości przepisów podatkowych, liczymy, iż w działalności wesprze nas doradca finansowy, który potrafi po ludzku wytłumaczyć, co to tak naprawdę oznacza, iż VAT możemy odliczyć…

Nasza nowo otwarta Agencja Artystyczna zajmować się będzie szeroko pojętą kulturą, organizowaniem imprez, koncertów, ale także i pozyskiwaniem sponsorów na działania kulturalne.

Z pewnością wiele jeszcze musimy się nauczyć, na szczęście w projekcie SKIP zaplanowano szkolenia dla klubu przedsiębiorczości, niemniej jednak ogłaszamy, iż Agencja Artystyczna już działa i serdecznie zaprasza do współpracy… szczególnie sponsorów.

23.04.2013

W Brusach powstał „SKIP – Samoorganizujący Klub Innowacyjnych Przedsiębiorczych”

Projekt „SKIP – Samoorganizujący Klub Innowacyjnych Przedsiębiorczych” jest realizowany przez Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe w Chojnicach we współpracy z Zaborskim Towarzystwem Naukowym z siedzibą w Brusach. Projekt jest realizowany w ramach Priorytetu IX: Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach Działania 9.5. Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013 i jest finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

W ramach projektu na obszarach wiejskich naszego powiatu powstać mają dwa kluby przedsiębiorczości SKIP. Nasz klub przedsiębiorczości, prowadzony przez Animatora Sebastiana Peplińskiego gromadzi chętne osoby zamieszkujące obszary wiejskie, w wieku 18-24 lata. Mamy już za sobą pierwsze spotkanie, na którym, choć niełatwo, udało nam się dojść do porozumienia, iż motywem przewodnim działania naszej grupy będzie muzyka i imprezy artystyczne. Serdecznie zapraszamy do włączenia się w działalność SKIP Brusy! Informacje znajdziecie na stronach internetowych: www.cew.bizneschojnice.eu oraz www ztn.com.pl oraz w biurze projektu, w siedzibie Zaborskiego Towarzystwa Naukowego w Brusach przy ul. Armii Krajowej.

Jako, że projekt „SKIP – Samoorganizujący Klub Innowacyjnych Przedsiębiorczych” jest współfinansowy ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, oczywiście nie zapominamy o stosownych oznaczeniach:

Centrum Edukacyjno Wdrożeniowe

Celem nadrzędnym projektu jest wzrost konkurencyjności i innowacyjności firm z powiatu chojnickiego i człuchowskiego poprzez utworzenie Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowego w Chojnicach. Celem bezpośrednim jest stworzenie przestrzeni i funkcjonalności zapewniającej kreowanie procesów proinnowacyjnych w subregionie chojnicko-człuchowskim. Projekt zakłada również stworzenie nowego produktu, jakim są specjalistyczne usługi szkoleniowe i doradcze.

Strona: cewchojnice.eu
Więcej w tej kategorii: SKIP »
Eksperymentarium

Śniadania biznesowe

Konferencje, szkolenia, targi itp

Zielony Tydzień Zawodowca

Zielony Tydzień Zawodowca

12 Lut 2024 Konferencje i szkolenia

Bezpieczna praca i środowisko

Bezpieczna praca i środowisko

23 Paź 2023 Konferencje i szkolenia

Konsultacje dla klimatu

Konsultacje dla klimatu

19 Paź 2023 Konferencje i szkolenia

CEW na Facebooku

Biuletyn Informacji Publicznej
 

O projekcie

Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe w Chojnicach to Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013, Więcej

Na stronie

Odwiedza nas 131 gości oraz 0 użytkowników.

Dane kontaktowe

  • ul. Piłsudskiego 30 a,
    89-620 Chojnice
  • +48 52 334 44 50
  • +48 52 334 44 51