Świetlne pokazy na 10-lecie CEW

Dział: Aktualności
Czytany 1544 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wśród gości zaproszonych na obchody jubileuszu CEW jest m.in. niezwykłe trio Multivisual.

Zespół Muiltivisual dotarł do finału V edycji telewizyjnego show Mam Talent! prezentując niesamowite pokazy świetlne i manipulacje laserami. 

MultiVisual – Kamil Dziliński, Michał Szałucho oraz Tomasz Piotrowski – to zespół, który w swoich pokazach łączy sztukę cyrku współczesnego, iluzji oraz manipulacji z użyciem nowoczesnych rekwizytów multimedialnych!

W ramach programu artystycznego Multivisual LightShow przedstawią przygotowany specjalnie na jubileusz Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowego program artystyczny zawierający takie elementy jak manipulacje laserami, pokaz taneczny ze świecącymi Flow Poi, pokaz żonglerski LEDclubs oraz wizualizacje świetlne z  wykorzystaniem multimedialnych wahadeł Pendulum. 

Mamy nadzieję, że widzowie dadzą się porwać w świat świetlnej iluzji optycznej.

 

Obchody Jubileuszu CEW odbędą się w dniu 10.10.2021 o godz. 16.00 w Chojnickim Centrum Kultury. Wstęp bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, obowiązują wejściówki. Proismy o odbiór wejściówek w kasie CHCK.

 

Centrum Edukacyjno Wdrożeniowe

Celem nadrzędnym projektu jest wzrost konkurencyjności i innowacyjności firm z powiatu chojnickiego i człuchowskiego poprzez utworzenie Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowego w Chojnicach. Celem bezpośrednim jest stworzenie przestrzeni i funkcjonalności zapewniającej kreowanie procesów proinnowacyjnych w subregionie chojnicko-człuchowskim. Projekt zakłada również stworzenie nowego produktu, jakim są specjalistyczne usługi szkoleniowe i doradcze.

Strona: cewchojnice.eu
Więcej w tej kategorii: Zapraszamy na Jubileusz CEW »
Eksperymentarium

Śniadania biznesowe

Konferencje, szkolenia, targi itp

Zielony Tydzień Zawodowca

Zielony Tydzień Zawodowca

12 Lut 2024 Konferencje i szkolenia

Bezpieczna praca i środowisko

Bezpieczna praca i środowisko

23 Paź 2023 Konferencje i szkolenia

Konsultacje dla klimatu

Konsultacje dla klimatu

19 Paź 2023 Konferencje i szkolenia

CEW na Facebooku

Biuletyn Informacji Publicznej
 

O projekcie

Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe w Chojnicach to Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013, Więcej

Na stronie

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

Dane kontaktowe

  • ul. Piłsudskiego 30 a,
    89-620 Chojnice
  • +48 52 334 44 50
  • +48 52 334 44 51