Ankieta dotycząca kształcenia osób dorosłych

ankieta ankieta
Dział: Aktualności
Czytany 141 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zapraszamy do udziału w ankiecie

Celem ankiety jest zdiagnozowanie oczekiwań związanych z rozwijaniem kompetencji osób dorosłych oraz barier z tym związanych. Państwa opinie i doświadczenia są dla nas nieocenione, ponieważ umożliwią tworzenie bardziej skutecznych i dostosowanych programów edukacyjnych.

Uzyskane odpowiedzi pozwolą nam lepiej zrozumieć istniejące przeszkody w podejmowaniu kształcenia i korzystaniu z usług rozwojowych przez osoby dorosłe.

Ankieta jest anonimowa, a jej wyniki zostaną wykorzystane przez Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe w Chojnicach do opracowania programu wsparcia finansowego dla osób pragnących podnosić swoje kompetencje i kwalifikacje.

Wypełnienie ankiety zajmie tylko kilka minut, a zebrane informacje pomogą nam lepiej wspierać Państwa w osiąganiu osobistych i zawodowych celów.

Nasza ankieta dostępna jest poniżej pod linkiem: ankieta

Centrum Edukacyjno Wdrożeniowe

Celem nadrzędnym projektu jest wzrost konkurencyjności i innowacyjności firm z powiatu chojnickiego i człuchowskiego poprzez utworzenie Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowego w Chojnicach. Celem bezpośrednim jest stworzenie przestrzeni i funkcjonalności zapewniającej kreowanie procesów proinnowacyjnych w subregionie chojnicko-człuchowskim. Projekt zakłada również stworzenie nowego produktu, jakim są specjalistyczne usługi szkoleniowe i doradcze.

Strona: cewchojnice.eu
Więcej w tej kategorii: Summer Vibes »
Eksperymentarium

Śniadania biznesowe

Konferencje, szkolenia, targi itp

Zielony Tydzień Zawodowca

Zielony Tydzień Zawodowca

12 Lut 2024 Konferencje i szkolenia

Bezpieczna praca i środowisko

Bezpieczna praca i środowisko

23 Paź 2023 Konferencje i szkolenia

Konsultacje dla klimatu

Konsultacje dla klimatu

19 Paź 2023 Konferencje i szkolenia

CEW na Facebooku

Biuletyn Informacji Publicznej
 

O projekcie

Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe w Chojnicach to Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013, Więcej

Na stronie

Odwiedza nas 54 gości oraz 0 użytkowników.

Dane kontaktowe

  • ul. Piłsudskiego 30 a,
    89-620 Chojnice
  • +48 52 334 44 50
  • +48 52 334 44 51