Nowa perspektywa. Nowe szanse rozwoju dla pomorskich przedsiębiorców.

Dział: Aktualności
Czytany 1333 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zapraszamy do udziału w konferencji na temat planowanych mechanizmów wsparcia ekspansji krajowej, jak i międzynarodowej pomorskich przedsiębiorstw

 

Prelegenci przedstawią możliwe formy pomocy w zakresie rozwoju oferty produktowej (opracowania nowych produktów i usług), rozwijania działalności B+R, wdrażania wyników prac badawczo-rozwojowych, działalności proeksportowej oraz programów wspierających krajowy ekosystem start-up’owy.

Intencją jest pokazanie przedsiębiorcom, w szczególności z województwa pomorskiego, szerokiego spektrum możliwości które dają oferty poszczególnych Instytucji Administracji publicznej w obszarze Funduszy Unijnych. Dodatkowym atutem dla potencjalnych przyszłych Beneficjentów środków unijnych, będzie pozyskanie nowej wiedzy, w tym także inspiracji do dalszego działania i rozwoju firmy.

Podczas spotkania zgłębione zostaną możliwe instrumenty finansowe oraz dotacyjne, które pozwolą na sfinansowanie działań firmy, mających na celu opracowanie nowych produktów dostosowanych do oczekiwań odbiorców na rynkach zagranicznych, uzyskanie ochrony praw własności intelektualnej oraz działań skierowanych na pozyskanie partnerów/odbiorców na rynkach zagranicznych.

Konferencja jest organizowana przez Regionalną Izbę Gospodarczą Pomorza i objęta jest Patronatem Honorowym Mieczysława Struka Marszałka Województwa Pomorskiego.

 

Szczegóły i formularz zgłoszenia znajdą Państwo na stronie internetowej: www.brokereksportowy.pl

Centrum Edukacyjno Wdrożeniowe

Celem nadrzędnym projektu jest wzrost konkurencyjności i innowacyjności firm z powiatu chojnickiego i człuchowskiego poprzez utworzenie Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowego w Chojnicach. Celem bezpośrednim jest stworzenie przestrzeni i funkcjonalności zapewniającej kreowanie procesów proinnowacyjnych w subregionie chojnicko-człuchowskim. Projekt zakłada również stworzenie nowego produktu, jakim są specjalistyczne usługi szkoleniowe i doradcze.

Strona: cewchojnice.eu
Więcej w tej kategorii: Wykład - niepełnosprawność »
Eksperymentarium

Śniadania biznesowe

Konferencje, szkolenia, targi itp

Zielony Tydzień Zawodowca

Zielony Tydzień Zawodowca

12 Lut 2024 Konferencje i szkolenia

Bezpieczna praca i środowisko

Bezpieczna praca i środowisko

23 Paź 2023 Konferencje i szkolenia

Konsultacje dla klimatu

Konsultacje dla klimatu

19 Paź 2023 Konferencje i szkolenia

CEW na Facebooku

Biuletyn Informacji Publicznej
 

O projekcie

Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe w Chojnicach to Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013, Więcej

Na stronie

Odwiedza nas 79 gości oraz 0 użytkowników.

Dane kontaktowe

  • ul. Piłsudskiego 30 a,
    89-620 Chojnice
  • +48 52 334 44 50
  • +48 52 334 44 51