Barbara Drazkov Drążkowska na urodzinach CEW

Dział: Aktualności
Czytany 1452 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Już 10 października Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe w Chojnicach obchodzić będzie 10-lecie swojego istnienia. Pojawią się niezwykli goście.

 

W dniu 10 października 2021 Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe obchodzić będzie 10 lat swojego istnienia. Z tej okazji przygotowujemy dla Państwa szereg atrakcji. Szczegóły znajdziecie już wkrótce na naszej stronie internetowej oraz na facebooku. Już dziś serdecznie zapraszamy - wydarzenia będą otwarte dla wszystkich!

Jednym z gości specjalnych gali jubileuszowej CEW będzie pochodząca z Chojnic, międzynarodowej sławy pianistka Barbara Drazkov Drążkowska. Barbara znana jest z nowatorskiego podejścia do muzyki, z preparowania pianin i fortepianów oraz z działań performatywnych. Miała okazję realizować autorską trasę koncertową na rowerze (Green Pianist), grać w ciemności z noktowizorem (Niewidzialna Pianistka) czy z fonografami Edisona (Wax Music). Specjalnie dla Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowego zagra koncert na fortepianie o zmodyfikowanym brzmieniu. Ze strony Basi z pewnością spodziewać się możemy… niespodziewanego.

Centrum Edukacyjno Wdrożeniowe

Celem nadrzędnym projektu jest wzrost konkurencyjności i innowacyjności firm z powiatu chojnickiego i człuchowskiego poprzez utworzenie Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowego w Chojnicach. Celem bezpośrednim jest stworzenie przestrzeni i funkcjonalności zapewniającej kreowanie procesów proinnowacyjnych w subregionie chojnicko-człuchowskim. Projekt zakłada również stworzenie nowego produktu, jakim są specjalistyczne usługi szkoleniowe i doradcze.

Strona: cewchojnice.eu
Więcej w tej kategorii: Koncert Jubileuszowy »
Eksperymentarium

Śniadania biznesowe

Konferencje, szkolenia, targi itp

Zielony Tydzień Zawodowca

Zielony Tydzień Zawodowca

12 Lut 2024 Konferencje i szkolenia

Bezpieczna praca i środowisko

Bezpieczna praca i środowisko

23 Paź 2023 Konferencje i szkolenia

Konsultacje dla klimatu

Konsultacje dla klimatu

19 Paź 2023 Konferencje i szkolenia

CEW na Facebooku

Biuletyn Informacji Publicznej
 

O projekcie

Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe w Chojnicach to Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013, Więcej

Na stronie

Odwiedza nas 95 gości oraz 0 użytkowników.

Dane kontaktowe

  • ul. Piłsudskiego 30 a,
    89-620 Chojnice
  • +48 52 334 44 50
  • +48 52 334 44 51