Fundusze na otwarcie firmy i szkolenia zawodowe

Dział: Aktualności
Czytany 2921 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Etykiety

W imieniu Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Chojnicach zapraszamy na spotkania on-line: dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz kursy i szkolenia zawodowe dofinansowane z Funduszy Europejskich.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Chojnicach zaprasza na spotkania informacyjne on-line (webinarium) organizowane w dniach 17 i 21 września 2020 r. na platformie Zoom (konieczna wcześniejsza instalacja oprogramowania), poświęcone możliwości otrzymania z funduszy europejskich dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz dofinansowań do kursów i szkoleń zawodowych (języki obce, kursy komputerowe i inne, np. prawo jazdy).

Szczegóły i formularze zgłoszenia znajdziecie Państwo pod linkiem: spotkanie-on-line-dotacje

Podczas webinarium omówione zostaną następujące zagadnienia:

Dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej – w ramach działania 5.7 Nowe mikroprzedsiębiorstwa Regionalnego Programu Operacyjnego Woj. Pomorskiego
Kursy i szkolenia zawodowe dofinansowane z funduszy UE – w ramach działania 5.5 Kształcenie ustawiczne Regionalnego Programu Operacyjnego Woj. Pomorskiego
Termin i miejsce webinarium: Webinarium odbędzie się w dwóch terminach:

17 września 2020 r., w godz. 12.00 - 14.00 na platformie zoom
21 września 2020 r., w godz. 12.00 – 14.00 na platformie zoom
Aby wziąć udział w webinarium należy zainstalować na komputerze aplikację Zoom Client https://zoom.us/download lub pobrać ją na telefon.

Zgłoszenia: Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zgłoszenie telefoniczne pod nr: (52) 334 48 47lub (52) 334 33 07 w terminie do:

16 września 2020 r. – dla webinarium z 17 września br.
18 września 2020 r – dla webinarium z 21 września br.
W zgłoszeniu obligatoryjnie należy podać adres e-mail, na który – najpóźniej w dniu wydarzenia - przesłany zostanie link do webinarium.

 

Centrum Edukacyjno Wdrożeniowe

Celem nadrzędnym projektu jest wzrost konkurencyjności i innowacyjności firm z powiatu chojnickiego i człuchowskiego poprzez utworzenie Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowego w Chojnicach. Celem bezpośrednim jest stworzenie przestrzeni i funkcjonalności zapewniającej kreowanie procesów proinnowacyjnych w subregionie chojnicko-człuchowskim. Projekt zakłada również stworzenie nowego produktu, jakim są specjalistyczne usługi szkoleniowe i doradcze.

Strona: cewchojnice.eu
Więcej w tej kategorii: Zrzutka dla szpitala »
Eksperymentarium

Śniadania biznesowe

Konferencje, szkolenia, targi itp

Zielony Tydzień Zawodowca

Zielony Tydzień Zawodowca

12 Lut 2024 Konferencje i szkolenia

Bezpieczna praca i środowisko

Bezpieczna praca i środowisko

23 Paź 2023 Konferencje i szkolenia

Konsultacje dla klimatu

Konsultacje dla klimatu

19 Paź 2023 Konferencje i szkolenia

CEW na Facebooku

Biuletyn Informacji Publicznej
 

O projekcie

Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe w Chojnicach to Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013, Więcej

Na stronie

Odwiedza nas 51 gości oraz 0 użytkowników.

Dane kontaktowe

  • ul. Piłsudskiego 30 a,
    89-620 Chojnice
  • +48 52 334 44 50
  • +48 52 334 44 51