Niepodległa Przedsiębiorczość

Dział: Aktualności
Czytany 2303 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Jak wyglądały początki przedsiębiorczości w niepodległej Polsce? A jak wyglądać będą zawody przyszłości?

 Zapraszamy do udziału w warsztatach i pokazach realizowanych w CEW z okazji Tygodnia Przedsiębiorczości i obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości.

W dniu 11 listopada świętujemy 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę. A W dniach od 12 do 18 listopada obchodzimy Światowy Tydzień Przedsiębiorczości.

Postanowiliśmy połączyć te dwa ważne wydarzenia pod wspólnym hasłem: “Niepodległa Przedsiębiorczość”.

Poniżej przedstawiamy harmonogram warsztatów. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy telefoniczne.

Podczas tygodnia przedsiębiorczości w dniach od 13 do 16 listopada w Eksperymentarium obejrzeć będzie można niezwykłą wystawę “Prywaciarze – początki polskiej przedsiębiorczości” przygotowaną przez Akademię Liderów Innowacji i Przedsiębiorczości Fundacja dr Bogusława Federa.

Wystawa obejmuje fotografie rzemieślników ze swoimi wyrobami, kupców na tle małych sklepów i straganów, również plansze z informacjami o wydawanych przez władze PRL przepisach i tajnych instrukcjach dotyczących zwalczania "prywaciarzy”.

Plansze uzupełnią ciekawe eksponaty, m.in. matryca do produkcji landrynek, pocztówki dźwiękowe, medale, które były wybijane, aby zachęcić do świeckiego chrztu w urzędzie, czy mosiężna maszynka na parę do robienia trwałej ondulacji z zakładu fryzjerskiego.

Serdecznie zapraszamy! Poniżej przedstawiamy harmonogram wydarzeń.

W przypadku warsztatów, w ramach których jest ograniczona liczba uczestników - prosimy o dokonywanie zapisów telefonicznie: 739 007 599.

Pobierz załącznik:
Centrum Edukacyjno Wdrożeniowe

Celem nadrzędnym projektu jest wzrost konkurencyjności i innowacyjności firm z powiatu chojnickiego i człuchowskiego poprzez utworzenie Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowego w Chojnicach. Celem bezpośrednim jest stworzenie przestrzeni i funkcjonalności zapewniającej kreowanie procesów proinnowacyjnych w subregionie chojnicko-człuchowskim. Projekt zakłada również stworzenie nowego produktu, jakim są specjalistyczne usługi szkoleniowe i doradcze.

Strona: cewchojnice.eu
Eksperymentarium

Śniadania biznesowe

Zwiększamy kompetencje pomorskich pracowników

Konferencje, szkolenia, targi itp

Fundacja  Rozwoju Regionalnego TUR

Fundacja Rozwoju Regionalnego TUR

02 Gru 2022 Konferencje i szkolenia

Webinar

Webinar

03 Paź 2022 Konferencje i szkolenia

ŚRODKOWOPOMORSKIE FORUM INNOWACJI 

ŚRODKOWOPOMORSKIE FORUM INNOWACJI 

01 Paź 2022 Konferencje i szkolenia

CEW na Facebooku

Biuletyn Informacji Publicznej
 

O projekcie

Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe w Chojnicach to Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013, Więcej

Na stronie

Odwiedza nas 154 gości oraz 0 użytkowników.

Dane kontaktowe

  • ul. Piłsudskiego 30 a,
    89-620 Chojnice
  • +48 52 334 44 50
  • +48 52 334 44 51