Matematyka królową nauk

Dział: Aktualności
Czytany 2365 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zapraszamy do udziału w Konferencji Matematycznej w dniu 20 października 2016 roku w Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowym w Chojnicach.

Jak uczyć? Jak wpływać na dobre wyniki uczniów?

Jakich błędów unikać w edukacji matematycznej?

Ciekawe rozwiązania i pomysły dydaktyczne, przykłady dobrych praktyk.

Zapraszamy dyrektorów, nauczycieli, rodziców do udziału w Konferencji Matematycznej z udziałem wybitnego eksperta prof. Edyty Gruszczyk – Kolczyńskiej oraz praktyków IBE, dydaktyków matematyki: Małgorzaty Zambrowskiej, Marcina Karpińskiego.

Kolejny raz wybitni prelegenci w Chojnicach!

Organizatorzy Konferencji:

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Chojnicach

Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe w Chojnicach

Patronat:

Kuratorium Oświaty w Gdańsku

Program Konferencji Matematycznej

Aby zgłosić swój udział w konferencji i warsztatach wypełnij zamieszczony poniżej formularz.

 

Notki biograficzne prelegentów:

Prof. dr hab. Edyta Gruszczyk-Kolczyńska pedagog, profesor zwyczajny nauk humanistycznych (pedagogika i psychologia stosowana), wykładowczyni Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie i Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Łodzi. Autorka kilkuset artykułów, monografii naukowych, programów edukacyjnych, książek, przewodników metodycznych i pakietów środków dydaktycznych dla rodziców i nauczycieli z serii Dziecięca matematyka, a także filmów dydaktycznych dla rodziców i nauczycieli i wykładów telewizyjnych. Naukowo zajmuje się przede wszystkim badaniem trudności w nauce matematyki i diagnozą możliwości umysłowych dzieci. Autorka pionierskiej i wielokrotnie wznawianej książki – „Dzieci ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się matematyki: przyczyny, diagnoza, zajęcia korekcyjno-wyrównawcze”.

Małgorzata Zambrowska – matematyczka, ekspert Pracowni Matematycznej Instytutu Badań Edukacyjnych, prezes Stowarzyszenia „Rozwiń się”. Edukacja, Kultura, Sport działającego na rzecz wszechstronnego rozwoju dzieci, młodzieży i dorosłych. Stowarzyszenie zajmuje się m.in. propagowaniem gier planszowych i pokazywaniem ukrytej w grach matematyki.

Marcin Karpiński – dydaktyk matematyki, pracownik Fundacji Dobrej Nadziei, gdzie szkoli tutorów matematyki, współautor podręczników dla uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum, redaktor naczelny czasopisma „Matematyka w Szkole”, przewodniczący rady programowej Instytutu Rozwoju Edukacji. Uczestniczy w badaniach prowadzonych przez Instytut Badań Edukacyjnych, członek zespołów zajmujących się diagnozowaniem uczniów w międzynarodowych badaniach PISA oraz TIMSS.

Zgłoś swój udział:
[przedawniony formularz zgłoszeniowy Google]

Pobierz załącznik:
Centrum Edukacyjno Wdrożeniowe

Celem nadrzędnym projektu jest wzrost konkurencyjności i innowacyjności firm z powiatu chojnickiego i człuchowskiego poprzez utworzenie Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowego w Chojnicach. Celem bezpośrednim jest stworzenie przestrzeni i funkcjonalności zapewniającej kreowanie procesów proinnowacyjnych w subregionie chojnicko-człuchowskim. Projekt zakłada również stworzenie nowego produktu, jakim są specjalistyczne usługi szkoleniowe i doradcze.

Strona: cewchojnice.eu
Więcej w tej kategorii: Konferencja OZE »
Eksperymentarium

Śniadania biznesowe

Zwiększamy kompetencje pomorskich pracowników

Konferencje, szkolenia, targi itp

Szkolenie on-line Tarcza 8.0 i Tarcza 9.0

Szkolenie on-line Tarcza 8.0 i Tarc…

29 Kwi 2021 Konferencje i szkolenia

Podnosimy kompetencje zawodowe

Podnosimy kompetencje zawodowe

29 Kwi 2021 Konferencje i szkolenia

Podatkowe śniadanie biznesowe on-line

Podatkowe śniadanie biznesowe on-li…

07 Gru 2020 Konferencje i szkolenia

CEW na Facebooku

Biuletyn Informacji Publicznej
 

O projekcie

Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe w Chojnicach to Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013, Więcej

Na stronie

Odwiedza nas 63 gości oraz 0 użytkowników.

Dane kontaktowe

  • ul. Piłsudskiego 30 a,
    89-620 Chojnice
  • +48 52 334 44 50
  • +48 52 334 44 51