Dział: Aktualności
Czytany 1297 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Jest nam niezmiernie miło, że zechcieli Państwo wziąć udział w II Konferencji Edukacji Kreatywnej Szkół „KEKS”.

Prelegentom dziękujemy za inspiracje. Pracownikom Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Chojnicach, a także pani Dyrektor Hannie Krauze „Niepubliczne Przedszkole im. Janusza Korczaka”, pani Dyrektor Lucynie Borzyszkowskiej „Pomysłowe Przedszkole” oraz pani Monice Szopińskiej „Kilimandżaro Rozwój Osobisty i Psychoedukacja Kreatywna” dziękujemy za poprowadzenie twórczych zajęć z najmłodszymi uczestnikami KEKSa oraz przygotowanie wystawy zdjęć. Danielowi Frymarkowi i Ramonie Wieczorek należą się z kolei podziękowania za przeprowadzanie warsztatów dla młodzieży, o kreatywności w pracy fotografa i dziennikarza.

Szczególną wdzięcznością obdarzamy wszystkich wolontariuszy, dziękujemy za zaangażowanie i profesjonalną pomoc w organizacji przedsięwzięcia.

Cieszymy się z tak licznego udziału w warsztatach i Konferencji oraz Państwa aktywnego udział.

Wyrażamy nadzieję, że spotkanie to było okazją do inspirującej wymiany myśli, zrozumienia dzieci i poznania metod współpracy z dziećmi w celu ich twórczego rozwoju.

Partnerowi strategicznemu „Kilimandżaro Rozwój Osobisty i Psychoedukacja Kreatywna” Partnerowi „Matras księgarnia”, Patronatowi medialnemu „Czas Chojnic”, Patronatowi Honorowemu „Kuratorium Oświaty w Gdańsku” chcielibyśmy złożyć podziękowania za trud oraz zaangażowanie w przeprowadzeniu tak ważnego przedsięwzięcia.

Centrum Edukacyjno Wdrożeniowe

Celem nadrzędnym projektu jest wzrost konkurencyjności i innowacyjności firm z powiatu chojnickiego i człuchowskiego poprzez utworzenie Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowego w Chojnicach. Celem bezpośrednim jest stworzenie przestrzeni i funkcjonalności zapewniającej kreowanie procesów proinnowacyjnych w subregionie chojnicko-człuchowskim. Projekt zakłada również stworzenie nowego produktu, jakim są specjalistyczne usługi szkoleniowe i doradcze.

Strona: cewchojnice.eu
Więcej w tej kategorii: Które logo…? »
Eksperymentarium
Śniadania biznesowe

Zwiększamy kompetencje pomorskich pracowników

Konferencje, szkolenia, targi itp

Matematyka królową nauk

Matematyka królową nauk

26 Wrz 2016 Konferencje i szkolenia

Współpraca miast Chojnice i Emsdetten

Współpraca miast Chojnice i Emsdett…

07 Cze 2016 Konferencje i szkolenia

Projektuj w 3D

Projektuj w 3D

05 Maj 2016 Konferencje i szkolenia

CEW na Facebooku

Biuletyn Informacji Publicznej
 

O projekcie

Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe w Chojnicach to Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013, Więcej

Na stronie

Odwiedza nas 71 gości oraz 0 użytkowników.

Dane kontaktowe

  • ul. Piłsudskiego 30 a,
    89-620 Chojnice
  • +48 52 334 44 50
  • +48 52 334 44 51