Czy Eksperymentarium należy się bać?

Dział: Aktualności
Czytany 1569 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Czy Eksperymentarium należy się bać?

Niebo pełne gwiazd oraz… stado nietoperzy przywitało gości wystawy Eksperymentarium w Noc Muzeów 21/22 maja 2016 roku. A to był tylko początek intrygującej nocnej przygody. Tajemnicza aura spowiła mgłą las pełen szeptów zaklęć i czarownic. Nie lada wyzwaniem było odnaleźć w tych ciemnych borach klucze do wrót obronnych Chojnic. Drogę do Jeziora Charzykowskiego przesłonił nagle niezwykły wodospad. Bojerem można było podpłynąć wprost pod mury obronne średniowiecznych Chojnic, by przez Bramę Człuchowską przejść do Wehikułu czasu. W galerii cechów miejskich zamiast sukienników swoją nić plótł przeolbrzymi pająk. Fluoroscencyjne portrety dzieci w dawnych strojach mieniły się w świetle tajemnej wiedzy wynalazców XIX i XX wieku.

Tak, Europejska Noc Muzeów w Eksperymentarium była straszna. Nie straszna jednak była nocna przygoda dla dzieci i rodziców, którzy odwiedzili wystawę. Chcecie również poczuć dreszcz emocji – zachęcamy do obejrzenia zdjęć.

Centrum Edukacyjno Wdrożeniowe

Celem nadrzędnym projektu jest wzrost konkurencyjności i innowacyjności firm z powiatu chojnickiego i człuchowskiego poprzez utworzenie Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowego w Chojnicach. Celem bezpośrednim jest stworzenie przestrzeni i funkcjonalności zapewniającej kreowanie procesów proinnowacyjnych w subregionie chojnicko-człuchowskim. Projekt zakłada również stworzenie nowego produktu, jakim są specjalistyczne usługi szkoleniowe i doradcze.

Strona: cewchojnice.eu
Więcej w tej kategorii: Złap Bakcyla Nauki »
Eksperymentarium
Śniadania biznesowe

Zwiększamy kompetencje pomorskich pracowników

Konferencje, szkolenia, targi itp

Podnosimy kompetencje zawodowe

Podnosimy kompetencje zawodowe

01 Paź 2020 Konferencje i szkolenia

Fundusze na otwarcie firmy i szkolenia zawodowe

Fundusze na otwarcie firmy i szkole…

10 Lut 2020 Konferencje i szkolenia

Matematyka królową nauk

Matematyka królową nauk

26 Wrz 2016 Konferencje i szkolenia

CEW na Facebooku

Biuletyn Informacji Publicznej
 

O projekcie

Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe w Chojnicach to Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013, Więcej

Na stronie

Odwiedza nas 184 gości oraz 0 użytkowników.

Dane kontaktowe

  • ul. Piłsudskiego 30 a,
    89-620 Chojnice
  • +48 52 334 44 50
  • +48 52 334 44 51