Ferie w Eksperymentarium

Dział: Aktualności
Czytany 1576 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Eksperymentarium w Chojnicach zaprasza dzieci na zajęcia w okresie ferii zimowych, w dniach od 16 do 27 stycznia 2017 r.

Warsztaty skierowane będą dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Zajęcia trwają ok. 1 godziny 20 minut, zabawa na wystawie bez ograniczeń czasowych. Wstęp w cenie biletu na wystawę odpowiednio 7 zł, 5 zł albo 2 zł od osoby. Zajęcia odbywać się będą na wystawie Eksperymentarium przy ul. Marsz. J. Piłsudskiego 30b w Chojnicach.

Tematy zajęć Ubierz księżniczkę Elsę z Krainy Lodu, Minionki w wirtualnej przebieralni, Niespodzianka dla babci i dziadka, Zimowe doświadczenia, a także zajęcia organizowane we Współpracy z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Chojnicach Gdy ćwiczymy to myślimy, Od modułu do ogółu – origami matematyczne, Mandale. Równowaga i doskonałość.

Szczegóły na www.eksperymentariumchojnice.pl, zapisy pod nr tel. 739 007 599.

Centrum Edukacyjno Wdrożeniowe

Celem nadrzędnym projektu jest wzrost konkurencyjności i innowacyjności firm z powiatu chojnickiego i człuchowskiego poprzez utworzenie Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowego w Chojnicach. Celem bezpośrednim jest stworzenie przestrzeni i funkcjonalności zapewniającej kreowanie procesów proinnowacyjnych w subregionie chojnicko-człuchowskim. Projekt zakłada również stworzenie nowego produktu, jakim są specjalistyczne usługi szkoleniowe i doradcze.

Strona: cewchojnice.eu
Więcej w tej kategorii: Kursy i szkolenia »
Eksperymentarium
Śniadania biznesowe

Zwiększamy kompetencje pomorskich pracowników

Konferencje, szkolenia, targi itp

Podnosimy kompetencje zawodowe

Podnosimy kompetencje zawodowe

01 Paź 2020 Konferencje i szkolenia

Fundusze na otwarcie firmy i szkolenia zawodowe

Fundusze na otwarcie firmy i szkole…

10 Lut 2020 Konferencje i szkolenia

Matematyka królową nauk

Matematyka królową nauk

26 Wrz 2016 Konferencje i szkolenia

CEW na Facebooku

Biuletyn Informacji Publicznej
 

O projekcie

Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe w Chojnicach to Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013, Więcej

Na stronie

Odwiedza nas 72 gości oraz 0 użytkowników.

Dane kontaktowe

  • ul. Piłsudskiego 30 a,
    89-620 Chojnice
  • +48 52 334 44 50
  • +48 52 334 44 51