Wydrukuj tę stronę

Co mam dzisiaj w portfelu

Dział: Aktualności
Czytany 1058 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W Chojnicach rusza Klub Kobiety i Pieniądze!

 

Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe w Chojnicach zaprasza do udziału w spotkaniach Klubu Kobiety i Pieniądze.

 

Pracujesz, zarabiasz, wydajesz, kupujesz, wymieniasz, znowu zarabiasz, wybierasz coś większego, lepszego, droższego. Ile to, co kupiłaś wczoraj jest warte dzisiaj? Potrafisz odpowiedzieć sobie na to pytanie?

Zapraszamy na spotkanie klubu, zrobimy sobie rachunek sumienia... i staniemy na starcie!

 

Pierwsze spotkanie klubu w Chojnicach odbędzie się 28 lutego o godz. 18.00 w Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowym w Chojnicach.

Więcej szczegółów znajdziesz na stronie: www.kobietaipieniadze.pl/chojnice

 

 

Klub Kobiety i Pieniądze, których celem jest propagowanie wiedzy finansowej wśród kobiet poprzez comiesięczne spotkania merytoryczne w całej Polsce. 

Kluby zrzeszają kobiety, które chcą być niezależne i wolne finansowo. Spotykamy się, wymieniamy doświadczeniami, budujemy społeczność kobiet niezależnych i edukujemy wg metody 7 Kroków Edukacji Finansowej Dla Kobiet.

 

 

Ambasadorką Klubu Kobiety i Pieniądze w Chojnicach jest Joanna Słomska, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Centrum Edukacyjno Wdrożeniowe

Celem nadrzędnym projektu jest wzrost konkurencyjności i innowacyjności firm z powiatu chojnickiego i człuchowskiego poprzez utworzenie Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowego w Chojnicach. Celem bezpośrednim jest stworzenie przestrzeni i funkcjonalności zapewniającej kreowanie procesów proinnowacyjnych w subregionie chojnicko-człuchowskim. Projekt zakłada również stworzenie nowego produktu, jakim są specjalistyczne usługi szkoleniowe i doradcze.

Strona: cewchojnice.eu