Wydrukuj tę stronę

Płatny staż w księgowości

Dział: Aktualności
Czytany 1639 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Sopocka Szkoła Wyższa, na zlecenie norweskiej firmy DNV GL, prowadzi rekrutację na szkolenie z księgowości korporacyjnej. Ukończenie intensywnego 6-tygodniowego szkolenia z praktycznych podstaw procesów księgowych i finansowych gwarantuje 3-miesięczny płatny staż oraz umowę o pracę.

 

UWAGA! Dla osób spoza Trójmiasta, przez pierwszych 6 miesięcy po podpisaniu umowy, firma DNV GL płaci dodatek relokacyjny na zakwaterowanie w Trójmieście.

Po zakończeniu trzymiesięcznego okresu próbnego pracownik oferuje następujące dodatkowe korzyści:

  • prywatna opieka medyczna (Medica Assistance),
  • dofinansowanie do zajęć językowych,
  • dofinansowanie do zajęć sportowych,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • oraz okazjonalne benefity: – (np. bony świąteczne), -kawa, herbata i owoce w biurze,- infrastruktura rowerowa, -ergonomiczne biuro z nowoczesnym sprzętem, -300 zł refundacji do okularów,
  • a po 6 mies. zatrudnienia – prywatny fundusz emerytalny, możliwość skorzystania z domków letniskowych firmy w Europie, dofinansowanie do studiów/kursów

OCZEKIWANIA OD KANDYDATÓW:

  • wykształcenie min licencjat (mile widziane osoby po różnych kierunkach studiów: ekonomiczne, matematyka, nauki społeczne i humanistyczne, filologiczne…)
  • zdolności analityczne
  • język angielski średniozaawansowany – poziom B2

 

 

Kandydat nie musi mieć żadnego doświadczenia zawodowego w centrach usług wspólnych. Podczas 6-tygodniowego szkolenia nauczymy wszystkiego, co jest niezbędne do rozpoczęcia pracy!

Planowany początek szkolenia: druga połowa lutego 2017r.

Koszty szkolenia pokrywa DNV GL.

Podczas szkolenia uczestnicy otrzymają stypendium w wysokości 2000,00 zł brutto (za 6 tygodni)

Dodatkowych informacji o szkoleniu udziela p. Sylwia Broda, bpo education project manager

BPO Education Center Sopocka Szkoła Wyższa Olivia Business Centre, Olivia Six

Grunwaldzka 472 D

80-309 Gdańsk

tel. 505 182 822

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Centrum Edukacyjno Wdrożeniowe

Celem nadrzędnym projektu jest wzrost konkurencyjności i innowacyjności firm z powiatu chojnickiego i człuchowskiego poprzez utworzenie Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowego w Chojnicach. Celem bezpośrednim jest stworzenie przestrzeni i funkcjonalności zapewniającej kreowanie procesów proinnowacyjnych w subregionie chojnicko-człuchowskim. Projekt zakłada również stworzenie nowego produktu, jakim są specjalistyczne usługi szkoleniowe i doradcze.

Strona: cewchojnice.eu