Wydrukuj tę stronę

Jak dobrze sprzedać?

Dział: Aktualności
Czytany 975 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Podstawą każdego biznesu są dobre relacje z klientami. Naucz się je budować.

Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe w Chojnicach zachęca osoby pracujące do udziału w projekcie "Zwiększamy kompetencje pomorskich pracowników".
W chwili obecnej prowadzimy nabór na uczestników kursu: "Sprzedaż i obsługa klienta".

W projekcie mogą wziąć udział osoby zamieszkujące w województwie pomorskim, pracujące w mikro, małych lub średnich przedsiębiorstwach, które nie posiadają wykształcenia wyższego.

Celem szkolenia jest nabycie przez uczestników praktycznych umiejętności w zakresie zarządzania sprzedażą i obsługą klienta, w szczególności w zakresie technik sprzedaży; technik wywierania wpływu i technik NLP, skutecznej prezentacji ofert handlowych, prowadzenia negocjacji handlowych, domykania sprzedaży, obsługi posprzedażowej, umiejętności komunikacyjnych w sprzedaży, budowania trwałych relacji z klientem i społecznej odpowiedzialności biznesu.

Poniżej formularz zgłoszenia udziału w projekcie.

 

Centrum Edukacyjno Wdrożeniowe

Celem nadrzędnym projektu jest wzrost konkurencyjności i innowacyjności firm z powiatu chojnickiego i człuchowskiego poprzez utworzenie Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowego w Chojnicach. Celem bezpośrednim jest stworzenie przestrzeni i funkcjonalności zapewniającej kreowanie procesów proinnowacyjnych w subregionie chojnicko-człuchowskim. Projekt zakłada również stworzenie nowego produktu, jakim są specjalistyczne usługi szkoleniowe i doradcze.

Strona: cewchojnice.eu