Wydrukuj tę stronę

Kurs obróbki fotografii

Dział: Aktualności
Czytany 1847 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Serdecznie zapraszamy do udziału w kursie z zakresu obróbki cyfrowej fotografii.

Kurs przeznaczony jest dla miłośników fotografii, którzy pragną doskonalić swój kunszt o edycję zdjęć. Zajęcia realizowane będą z wykorzystaniem programów Lightroom oraz Photoshop. Uczestnicy korzystają z własnych komputerów, w razie potrzeby komputer zapewnia Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe.

Termin:

12 maja 2017, godz. 17.00 – 20.00 oraz 13 maja 2017, godz. 10.00 – 13.00

Kurs trwa 6 godzin

 

Miejsce:

Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe w Chojnicach,

ul. Marsz. J. Piłsudskiego 30a, Chojnice,

Laboratorium przetwarzania dźwięku i obrazu

 

Dla klientów Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowego cena promocyjna: 150 zł za osobę.

Zajęcia prowadzić będzie Dariusz Śliwiński

Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku oraz Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Stypendysta Center for Creative Youth (CCY) Uniwersytetu Wesleyan w USA, autor oraz uczestnik wielu wystaw fotograficznych i projektów artystycznych w Polsce i za granicą (Francja, Niemcy, Czechy, USA), wykładowca fotografii.

Jako fotograf współpracował z czołowymi polskimi muzykami jazzowymi (m.in.: Olo Walicki, Krystyna Stańko, Maciek Grzywacz, Dominik Bukowski), teatrami, kabaretami, a także politykami z Sejmu i Senatu RP oraz Parlamentu Europejskiego.

Centrum Edukacyjno Wdrożeniowe

Celem nadrzędnym projektu jest wzrost konkurencyjności i innowacyjności firm z powiatu chojnickiego i człuchowskiego poprzez utworzenie Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowego w Chojnicach. Celem bezpośrednim jest stworzenie przestrzeni i funkcjonalności zapewniającej kreowanie procesów proinnowacyjnych w subregionie chojnicko-człuchowskim. Projekt zakłada również stworzenie nowego produktu, jakim są specjalistyczne usługi szkoleniowe i doradcze.

Strona: cewchojnice.eu