Wydrukuj tę stronę

Doradztwo biznesowe

Dział: Aktualności
Czytany 938 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Doradztwo biznesowe

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Debrznie zaprasza wszystkie osoby zainteresowane tematyką Ekonomii Społecznej, przede wszystkim zakładaniem podmiotów ekonomii społecznej tj. spółdzielni socjalnych, organizacji pozarządowych, spółek non profit lub chcących rozwinąć swoje podmioty o zatrudnienie nowych pracowników na doradztwo biznesowe, które odbędzie się 7 kwietnia 2017 r. (piątek) w Punkcie Informacyjno – Konsultacyjnym w Chojnicach, ul. Piłsudskiego 30b (budynek Eksperymentarium).

Doradztwo biznesowe udzielane będzie w następującej tematyce:

  • pomoc w opracowaniu pomysłu na biznes,
  • pomoc w wypracowaniu rozwiązań biznesowych,
  • pomoc w przygotowaniu biznesplanu,
  • opracowani/emodyfikacja strategii marketingowej,
  • badanie rynku,
  • nawiązanie i rozwój współpracy ze specjalistami z zakresu projektowania produktów i usług,
  • doradztwo biznesowe branżowe związane z zakresem prowadzonej działalności.

 

W ramach projektu Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej można otrzymać dotację na prowadzenie podmiotu ekonomii społecznej w wysokości do 160 tyś. zł.

Szczegółowych informacji na temat doradztwa i zapisów udzielamy pod numerem telefonu 882 064 279.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

Centrum Edukacyjno Wdrożeniowe

Celem nadrzędnym projektu jest wzrost konkurencyjności i innowacyjności firm z powiatu chojnickiego i człuchowskiego poprzez utworzenie Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowego w Chojnicach. Celem bezpośrednim jest stworzenie przestrzeni i funkcjonalności zapewniającej kreowanie procesów proinnowacyjnych w subregionie chojnicko-człuchowskim. Projekt zakłada również stworzenie nowego produktu, jakim są specjalistyczne usługi szkoleniowe i doradcze.

Strona: cewchojnice.eu